Przedstawiciele międzynarodowych klastrów motoryzacyjnych spotkają się 27 i 28 listopada w Sosnowcu podczas International Automotive Business Meeting

Przedstawiciele międzynarodowych klastrów motoryzacyjnych spotkają się 27 i 28 listopada w Sosnowcu podczas International Automotive Business Meeting

27 listopada podczas konferencji będącej częścią IABM odbędzie się panel pt. „Międzynarodowe klastry motoryzacyjne: programy i projekty rozwojowe w zakresie e-mobilności i ADAS”, którego gospodarzem jest Klaster „Silesia Automotive & Advanced Manufacturing”.
– Będziemy rozmawiali o wszystkim, co ważne dla rozwoju przemysłu motoryzacyjnego w Polsce i Europie. Zaprosiliśmy do współpracy kolegów z klastrów motoryzacyjnych z Czech, Austrii i Wielkiej Brytanii. W międzynarodowym towarzystwie chcielibyśmy porozmawiać o roli klastrów w rozwoju motoryzacji oraz współpracy pomiędzy firmami z branży motoryzacyjnej i zaawansowanych technologii” – zapowiada Łukasz Górecki Manager Klastra SA&AM w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A.

International Automotive Business Meeting dostarcza niezależnej, profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat sytuacji, jakie zachodzą na rynku motoryzacyjnym w Polsce i na świecie. Celem organizatorów wydarzenia jest uzyskanie jasnej wizji zmian w sektorze motoryzacyjnym w najbliższej przyszłości i jej wpływu na łańcuch dostaw oraz określenie, w jaki sposób elektromobilność i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy będą miały wpływ na rozwój sektora motoryzacyjnego w Polsce i na świecie.

W programie IABM przewidziana jest konferencja z udziałem znanych międzynarodowych ekspertów, kolacja galowa, spotkania networkingowe: Speed Business Mixer i spotkania B2B.

W wydarzeniu weźmie udział około 400 firm, nie tylko z Polski i Europy, ale także z największych światowych rynków motoryzacyjnych takich jak Chiny, Japonia, Indie oraz Stany Zjednoczone.

Zapisz się

Już teraz zarezerwuj sobie miejsce na Konferencji