INFORMACJA PRASOWA

Rozpoczęła się rejestracja udziału w trzeciej edycji International Automotive Business Meeting.

IABM to jedno z najważniejszych biznesowych wydarzeń branży motoryzacyjnej.
Do 31 lipca, dostępna jest specjalna oferta biletów „Early Birds”.

Trzecia edycja – IABM2019 odbędzie się w dniach 13-14 listopada, w hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej, a  poprowadzi ją Włodzimierz Zientarski.

– IABM to najważniejsze wydarzenie sektora automotive w Środkowo-Wschodniej Europie poświęcone elektromobilności i systemom ADAS – mówi Piero Cannas, Prezes Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej.

W pierwszym dniu wydarzenia odbędzie się konferencja dotycząca światowych trendów motoryzacyjnych, z uwagą poświęconą szczególnie tematowi elektromobilności, pojazdom autonomicznym oraz zaawansowanym systemom wspomagania kierowcy (ang. ADAS). Wieczorem uczestnicy będą mieli okazję do networkingu podczas Aperitivo Italiano i Gala Party. Następnego dnia IABM tradycyjnie już, będzie miał miejsce Speed Business Mixer oraz indywidualne spotkania B2B.

International Automotive Business Meeting skupia liderów i ekspertów szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej oraz nowych technologii, producentów samochodów, największych
dostawców Tier 1 i 2, przedstawicieli europejskich, polskich i lokalnych władz, instytucji oraz stowarzyszeń branżowych.

W wydarzeniu weźmie udział ponad 300 uczestników, nie tylko z Polski i Europy, ale także
z największych światowych rynków motoryzacyjnych takich jak Chiny, Japonia, Indie oraz Stany Zjednoczone.

 

Rejestracja: https://iabm2019.b2match.io/signup

Organizatorzy: Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE), Klaster „Silesia Automotive & Advanced Manufacturing”

Więcej informacji:

WWW

Facebook

Video

Kontakt dla mediów:

INFINITY PR&MarComm

Aleksandra Gąsowska, E: ola@agencja-infinity.pl  T: 793 410 008

Edyta Tęcza, E: edyta@agencja-infinity.pl T: 781 453 985

 

O International Automotive Business Meeting

 International Automotive Business Meeting (IABM) jest elitarnym, dwudniowym spotkaniem sektora motoryzacyjnego, które gromadzi liderów branży i jej ekspertów, producentów samochodów, największych dostawców Tier 1 i 2, przedstawicieli europejskich, polskich i lokalnych władz, instytucji oraz stowarzyszeń branżowych. W wydarzeniu bierze udział ponad 300 przedstawicieli firm z Polski, Europy oraz największych światowych rynków motoryzacyjnych takich jak Chiny, Japonia, Indie oraz Stany Zjednoczone.

IABM dostarcza niezależnej, profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat sytuacji, jakie zachodzą na rynku motoryzacyjnym w Polsce i na świecie. Celem IABM jest uzyskanie jasnej wizji zmian w sektorze motoryzacyjnym w najbliższej przyszłości i jej wpływu na łańcuch dostaw oraz określenie, w jaki sposób elektromobilność i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy będą miały wpływ na rozwój sektora motoryzacyjnego w Polsce i na świecie. IABM jest niepowtarzalną okazją, aby uzyskać szczegółowy wgląd w przemysł motoryzacyjny i nowe technologie z nim związane, a także zbudować sieć kontaktów w branży i pozyskać partnerów biznesowych.

 

Zarejestruj się